Individuální tréninky


Individuální lekce

ze Zuzkou_03Individuální konzultace a osobní trénink je určen tomu, kdo chce od svého těla nějakou změnu a je odhodlán na sobě začít systematicky pracovat pod drobnohledem :).

Systematicky pracovat znamená zařadit pohyb do každodenního života a postupně za sebe a své tělo přejmout plnou zodpovědnost.

Osobní spolupráce neznamená jen chodit na osobní tréninky, ale také plnit malé každodenní úkoly, které dostanete.

Našim cílem je naučit vás co nejdříve samostatnosti a vědět, co dělá vašemu tělu dobře, reagovat na jeho potřeby a vnímat je.

Nepracujeme formou klasického osobního tréninku ve fitness – kombinujeme všechny možné i nemožné metody cvičení, pohybových aktivit a stylů, které dělají našemu tělu blaho a dostávají je plně do funkce. Chceme, abyste věděli, proč a jak dané cviky provádíte.

Po každé lekci můžete dostat tréninkový plán, podle kterého cvičíte až do dalšího setkání.

Další setkání si domlouváte osobně s lektorem – obvykle pracujeme v třítýdenních cyklech. Třítýdenní cyklus znamená, že tréninkový plán měníme po 21 dnech, jelikož právě za 21 dní systematického cvičení si tělo vytváří na daný pohyb určitý návyk, a to je právě onen okamžik, kdy je třeba trénink pozměnit. Pro vás to znamená minimálně jednu návštěvu za 3 týdny, lze se však domluvit i na pravidelném individuálním tréninku, který probíhá každý týden.

 

ze Zuzkou_02První setkání je tvořeno:

  • vstupní konzultací
  • diagnostikou vašeho těla
  • tréninkem prvních cviků
  • plánování a stanovení krátkodobých a dlouhodobých cílů
  • stanovení tréninkového plánu

 

Cena 600 Kč  / 60 min.

 

ze Zuzkou_01

 

V případě, že potřebujete ušetřit čas, můžeme se domluvit i na osobním tréninku u vás doma!